Vyberáte školský batoh alebo aktovku? U nás ich nájdete hneď v niekoľkých prevedeniach:

školský batoh

Máme nachystané batohy s motívmi obľúbených filmových a rozprávkových hrdinov, ktoré nadchnú každé detské srdce. Pripravili sme však i ponuku elegantných a nadčasových batohov pre študentov. Dali sme si záležať na tom, aby boli batohy odľahčené a skvelo spĺňali svoju úlohu.

Koženkové batohy sú skvelou voľbou nielen do školy.

Móda povýšila štýlové koženkové batohy na kúsok, ktorý nesie chýbať v žiadnom štýlovom šatníku.

Pre tých, ktorí so sebou naozaj každý deň prenášajú množstvo vecí, sme zaradili i praktické batohy na kolieskach. Tie sa stanú skvelými pomocníkmi i pri cestovaní na školské výlety, pretože sa do nich zmestí mnoho vecí a zároveň nezaťažujú chrbticu. Pre milovníkov športu sme pripravili športové batohy s motívmi známych klubov.

Športové batohy sú jednoducho nevyhnutnosťou pre každého vyznávača aktívneho životného štýlu.

V našej ponuke rovnako nájdete i široké zastúpenie vreciek na prezuvky s celou radou motívov. Rovnako ako batoh i vrecúško dnes dostalo novú tvár a dnes je mimoriadne využívané ako taška na chrbát. Luxusné vrecká lákajú jednoduchým dizajnom a zároveň prepracovanými detailmi, ktorým neodoláte. Pre chvíle aktívneho oddychu môžete objaviť krásne športové tašky, do ktorých zabalíte všetko nevyhnutné. Svoje nove trendy batohy si nezabudnite ozdobiť roztomilými príveskami a kľúčenkami.